20% nuolaida viskam su kodu "NANIDAYS20"

Registruotis

Paskyros valdymas

Apie mus

NaniNails – gausus priemonių tobulam manikiūrui susikurti asortimentas

Rankos ir nagai taip pat yra svarbūs norint būti gražioms. Štai kodėl egzistuojame mes, NaniNails – siūlome jums profesionalios nagų kosmetikos ir aksesuarų. „Nani“ havajiečių kalba reiškia „gražus“ arba „grakštus“ – šio žodžio reikšmė mus išties įkvepia. Mūsų misija – pasiūlyti jums geriausių kosmetikos priemonių, kad jaustumėtės kuo gražesnės ir grakštesnės.

 

LAVINTI – ĮKVĖPTI – KURTI

Nenorime tiesiog aklai pardavinėti. Savo klientes išmokome, kaip dirbti su priemonėmis, per vaizdo įrašus ir kūrybines dirbtuves, kurias keliaudami rengiame visoje Čekijoje. Socialiniuose tinkluose ir mūsų tinklaraštyje klientėms taip pat pateikiame gausybę idėjų, kaip susikurti kūrybišką manikiūrą. Mūsų indėlis padėjo daugeliui moterų atrasti sau naują hobį – ar būsite viena iš jų?

Dailūs nagai – net šešiose šalyse

Idėja prekiauti prieinamomis nagų kosmetikos priemonėmis gimė Čekijoje, tačiau nuo to laiko išsiplėtėme į kitas 5 šalis – Slovakiją, Rumuniją, Kroatiją, Slovėniją ir Vengriją. Galite neabejoti, kad kiekvienoje iš jų gausite pačias profesionaliausias paslaugas. Jūsų užsakymus išsiunčiame nedelsiant ir mums svarbu, kad jie jus pasiektų kuo greičiau.

Įkvepianti aplinka

Naujasis mūsų parduotuvių požiūris apima ne tik užsakymų priėmimą ar prekių pardavimą. Parduotuvėse jus pasitiks puikiai išmokytos pardavėjos, turinčios patirties nagų modeliavimo srityje – jos mielai patars iškilus bet kokiam klausimui ar norint išsirinkti prekes. Apsilankykite mūsų parduotuvėse Olomouce arba Ostravoje ir įsitikinkite pačios! 

Patikimos priemonės

Prieš siūlydami jums naujas priemones, visuomet jas kruopščiai išbandome. Mūsų sandėlyje yra daugiau nei 4 000 skirtingų prekių, o taikant inovatyvias technologijas galite jas iškart užsisakyti. Ar žinote, kad mūsų sandėlyje daugiausia dirba moterys? Nesvarbu, ar jūsų prekes pakuoja Monika, ar Lenka, neabejokite, kad jos tai daro su didžiausia meile ir rūpesčiu.

Socialinė atsakomybė

2019 metais gimė nauja tradicija, kurią pavadinome Pink Friday. Kasmet NaniNails gimtadienio proga siūlome jums gausybę nuolaidų, o dalį pelno šiuo laikotarpiu skiriame su krūties vėžiu kovojančiai organizacijai. Įdomu, kaip tai vyksta ir kaip mums pavyksta prisidėti? Puslapyje pasirinkite Pink Friday ir sužinosite daugiau.

Whistleblowing

Verslo įmonė NaniNails s.r.o. siekia etiškai elgtis su darbuotojais, verslo partneriais ir klientais bei laikytis įstatymų, todėl pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą (Nr. 171/2023 rink.) įdiegė vidinę ataskaitų teikimo sistemą.
 
Įmonė sukūrė vidinę informavimo apie pažeidimus sistemą, per kurią galima pranešti apie neteisėtus veiksmus, siekiant apsaugoti pranešėjus nuo keršto baimės.
 
Vidinėse gairėse išsamiau nurodoma ataskaitų teikimo tvarka ir būdas, informatorių ir atitinkamų asmenų paskyrimas, vertinimo ir sprendimo procedūros, pranešimų registravimas ir archyvavimas.
 
Pranešimą galima pateikti:
a) per vidinę pranešimų sistemą per programėlę GIRITON;
b) popierine forma siunčiant korespondencijos adresu NaniNails s.r.o., K Čističce 218, Sviadnov, PSČ 739 25, ant voko užrašius „WHISTLEBLOWING – NEATPLĖŠTI“;
c) žodžiu, telefonu arba asmeniškai atitinkamam subjektui;
d) taip pat galima pateikti pranešimą Teisingumo ministerijai ar kitoms valdžios institucijoms.
 
Atitinkamas subjektas yra bendrovės paskirtas asmuo, kuris gauna ir tvarko nusiskundimus įmonės vidinėje pranešimų sistemoje. Bendrovė paskyrė šį asmenį, kuris pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą atlieka kompetentingo subjekto funkcijas: Nica Kalcovská (toliau – Kompetentingas subjektas), kalcovska@naninails.cz, telefono Nr. +420 737 565 051
 
Pranešimo forma, skirta:

Prekės įdėtos į prekių krepšelį

Gal pravers

 • NANI dovanų dëţutë

  NANI dovanų dëţutë

  0,79 €
  Į krepšelį
 • NANI dildë Premium, 150/180, keturkampë – zebras

  NANI dildë Premium, 150/180, keturkampë – zebras

  0,99 €
  Į krepšelį
 • NANI Cleaner, lipnaus sluoksnio valiklis, 100 ml

  NANI Cleaner, lipnaus sluoksnio valiklis, 100 ml

  1,79 €
  Į krepšelį
 • NANI Primer Bonder 11 ml

  NANI Primer Bonder 11 ml

  3,99 €
  Į krepšelį
 • NANI maitinamasis aliejukas, 10 ml – Simply Pure

  NANI maitinamasis aliejukas, 10 ml – Simply Pure

  3,99 €
  Į krepšelį
 • arrow car cart clock hat letters menu kocka_7 kocka_11 kocka_3 nani3 kocka_6 kocka_8 kocka_5 nani5 kocka_2 kocka_10 kocka_vanoce_10 kocka_2 kocka_1 kocka_12 kocka_4 person search star